Naša Misia

Misia
Tak, ako každá firma i naša má predstavy o svojom zameraní, obchodnej politike a víziách do budúcnosti.

Počas svojej 13 ročnej histórie sa firma postupne profilovala a k dnešnému dňu sa sústredila na tri oblasti, ktoré sú významnou súčasťou denného života.

Za najpodstatnejšiu oblasť našej činnosti považujeme trvale udržateľné zdravie človeka a preto sme v marci roku 2010 získali generálne zastúpenie pre predaj výživových doplnkov lichtenštainskej firmy Tepperwein Collection pre Slovenskú a Českú republiku. Nosným programom je odkyslenie ľudského organizmu, zvýšenie imunity organizmu a nastolenie minerálnej rovnováhy.

V roku 1999 sme začali s predajom nórskych krbových kachlí a krbových vložiek zn. Jøtul, kde do roku 2007 sme pôsobili ako výhradný dovozca pre Slovenskú republiku. Od roku 2007 sme sa stali výhradným dovozcom kanadských liatinových kachlí zn. Vermont Castings. Pochopili sme, že energie budú čoraz žiadanejšie a forma kúrenia drevom sa nám zdala, čo potvrdila aj prax, z cenového hľadiska najdostupnejšou pre slovenského zákazníka. Vsadili sme na kvalitné značky a o správnosti nášho rozhodnutia svedčí aj veľký počet spokojných zákazníkov. V súčasnosti pripravujeme iný program- fotovoltaika pre bežnú domácnosť.

Každý človek pre svoj relax a pocit pohody potrebuje vnímať i krásne veci okolo seba. Pretože umenie je oblasť, kde sa takéto veci dajú zaobstarať, zaoberáme sa aj predajom starožitností. Sústreďujeme sa hlavne na obrazy, bronzové a porcelánové sošky, porcelánové súpravy a iné.

Čo ponúkame

  • Produkty Tepperwein Collection pre účinné odkyslenie ľudského organizmu, zvýšenie imunity organizmu a nastolenie minerálnej rovnováhy organizmu.
  • Vysoko kvalitné produkty v oblasti liatiny - Jøtul, Vermont Castings a iné.
  • Návrh, dodanie a zabezpečenie montáže krbov a kachlí a ich obostavieb.
  • Predaj starožitnosí- obrazy, porcelán, sošky a iné.