O Nás | Súčasnosť

Súčasnosť
Za 13 rokov svojho pôsobenia firma predala množstvo krbov a kachlí, spolupracuje s krbárskymi firmami a taktiež s kvalifikovanými kominármi, pretože cieľom je vyriešiť zákazníkove predstavy a požiadavky komplexne. To znamená, že vieme navrhnúť, dodať a zabezpečiť montáž - nielen komínového telesa, obstavby krbovej vložky či už z hotových dielov, alebo individuálneho riešenia, ale aj ponúknuť vysoko kvalitné produkty v oblasti liatiny, t.j. značky Vermont Castings, Jøtul, Dovre a iné.

Od marca roku 2010 sme získali generálne zastúpenie pre predaj výživových doplnkov lichtenštainskej firmy Tepperwein Collection pre Slovenskú a Českú republiku. Oblasť zdravia je najpodstatnejšou činnosťou našej firmy. Nosným programom je odkyslenie ľudského organizmu, zvýšenie imunity organizmu a nastolenie minerálnej rovnováhy.

Každý človek pre svoj relax a pocit pohody potrebuje vnímať i krásne veci okolo seba. Pretože umenie je oblasť, kde sa takéto veci dajú zaobstarať, zaoberáme sa aj predajom starožitností. Sústreďujeme sa hlavne na obrazy, bronzové a porcelánové sošky, porcelánové súpravy a iné.

Čo ponúkame

  • Produkty Tepperwein Collection pre účinné odkyslenie ľudského organizmu, zvýšenie imunity organizmu a nastolenie minerálnej rovnováhy organizmu.
  • Vysoko kvalitné produkty v oblasti liatiny - Jøtul, Vermont Castings a iné.
  • Návrh, dodanie a zabezpečenie montáže krbov a kachlí a ich obostavieb.
  • Predaj starožitnosí- obrazy, porcelán, sošky a iné.