Zdravie

Tepperwein Collection

Tepperwein Collection

Produkty pre účinné odkyslenie organizmu. Spoľahlivo neutralizujú a čistia organizmus od kyselín. Rozpúšťajú nánosy a škodlivé skládky, ktoré sú základom pre získanie závažných zdravotných ochorení.
viac > >

Murmeltier - produkty z prírody

Murmeltier - produkty z prírody

Príroda nám ponúka mnoho dobrých, liečivých, upokojujúcich alebo len jednoducho "príjemných vecí". Rodina Röck získavala a zveľaďovala znalosti o správnom použití a spracovaní prírodných produktov z generácie na generáciu. Radi by sme vám predstavili odskúšané a otestované domáce liečivá tak ako aj špičkové inovácie.
viac > >

Matuzalem, Zapper a iné

Matuzalem, Zapper a iné

Na stránke naturalinfo.sk uvádzame základné informácie k produktom, ktoré naša spoločnosť ponúka. Medzi tieto patria napríklad produkty firmy Zapper, taktiež produkty firmy MATUZALEM®, ktorá prináša unikátny flavonoidový komplex, ktorého vedecky overené účinky sú fenomenálne. Produkt, ktorého patent bol ocenený Svetovou organizáciou duševného vlastníctva WIPO AWARD ako najlepší vynález na svete v roku 2009. Jedná sa o objav špecifickej molekuly, nazvanej „molekula života".
viac > >

Energie

Jøtul

Jøtul

Vo svete liatinových kachieľ a krbových vložiek je Jøtul považovaný za synonymum dokonalosti. Dlhodobý a cieľavedomý vývoj, striktná kontrola kvality a použitie najnovšej technológie umožňujú vyrobiť dokonalé produkty po stránke designu a funkčnej kvality. Dlhá doba horenia, 10-ročná záruka.
viac > >

Vermont Castings

Vermont Castings

Kanadské liatinové krbové kachle. Silné, robustné s ušľachtilým dizajnom, stavané pre drsné podmienky kanadskej prírody. Kachle s najväčším nominálnym výkonom na slovenskom trhu.
viac > >

Umenie

Antique

Antique

Predaj starožitnosí, obrazov, sošiek- bronzových, porcelánových, špeciality- fajky, nemecké pivové krígle atď.

Nové Produkty

Royal Sport

Royal Sport

Izotonický nápoj, ktorý sa vyznačuje vynikajúcou a jedinečnou kombináciou obsiahnutých účinných látok. Zloženie je vyladené na potrebu tých ľudí, ktorí aktívne športujú a potrebujú pri týchto činnostiach dostatočne nahradzovať straty tekutín.
Royal Sport ALU-fľaša 0,75 litra

Royal Sport ALU-fľaša 0,75 litra

Ľahká a nerozbitná fľaša so špeciálnym povrchom vo vnútri, ktorý je antibakteriálny, pachovo a chuťovo neutrálny, s vnútornou vrstvou odolnou proti plesniam, s tesniacim uzáverom.
CleanFinger - Čistiaci prst

CleanFinger - Čistiaci prst

Vyčistenie zubov pomocou najdokonalejšieho nástroja na svete – vlastným prstom.
Polievky Galmovit

Polievky Galmovit

Jedná sa o vyváženú zdravú zásadotvornú potravinu s obsahom srvátky, na ktorej si môžu pochutnať ľudia v každom veku.